Топ ІТ-новин дня (13 травня): алгоритми прогнозують перемогу в Євробаченні

Прогнози щодо результатів Євробачення, свобода від робочої пошти по французськи, на смерть холдингу РБК – про це ІТ-світ говорив 13 травня

Facebook відповіла на звинувачення у політичній упередженості. Компанія опублікувала внутрішні редакційні правила в якості доказів щодо підтримки ліберальних новин.

Google отримала доступ до медичних карт жителів Великобританії. Це стало можливим завдяки угоді між підрозділом Google, компанією DeepMind та Національною службою охорони здоров’я Великобританії.

Apple інвестувала $1 млрд в китайського конкурента Uber – компанію Didi Chuxing. Інвестиції буде потрачено на розробку власної платформи, яка буде здатна обробляти до 11 млн запитів щодня.

Didi Chuxing

Співробітник дослідницького підрозділу компанії Microsoft Девід Ротшильд заявив, що шанси Сергія Лазарева виграти Євробачення складають 55%. На друге місце дослідник поставив Австралію з 14% шансів на перемогу, а Україні він відвів п’яте місце із 7% перемоги.

Apple може заборонити завантаження музики з iTunes. Мета такого кроку компанії – просування сервісу потокової музики Apple Music.

У Windows 10 заблокують функцію Wi-Fi Sense, яка дозволить ділитися паролями до Wi-Fi з іншими користувачами і дозволяти їм підключатися до беспровідних мереж.

Facebook запускає можливість завантажувати і переглядати 360-градусні фотографії. Функція підтримуватиме не лише сферичні фотографії, але й панорамні знімки.

Було звільнено керівництво холдингу РБК, після чого з видання звільнились журналісти. Причиною звільнення менеджерів називають публікації про Путіна та його оточення.

Невідомі опублікували в Twitter особисті дані голови Alibaba та ряду інших багатих людей Китаю. В мережі опинилися адреси, дати народження та номери ID.

У Франції офіційно дозволять ігнорувати робочу пошту у неробочий час. Такий закон буде прийнято у рамках трудової реформи країни. Цей закон отримав назву “право на відключення” і його мета – відпустити співробітників з так званого електронного повідка.

mail

YouTube може ввести зміни в політику Content ID, яка дозволить блогерам отримувати частину доходів правовласників. Блогери зароблятимуть, розміщуючи фрагменти матеріалів правовласників у своїх відео.

Google представив новий формат відеореклами на смартфонах – шести секундні ролики.

Штучний інтелект Google навчився імітувати розмовну мову після того, як програмісти завантажили в нього 11 тис невиданих книг. Проаналізувавши всі ці книги з метою відчуття нюансів розмовної мови, штучний інтелект написав невеликого романтичного вірша.

Об’єм індійського ринку електронної комерції за рік виріс більше як на 50% – ці темпи зросту є найвищими у світі. В Китаї цей показник складає 18%, в Японії – 11%.

PornHub запропонував зламати свій сайт і встановив за це премію в $25 тис.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь