Топ ІТ-новин дня (14 травня): Рунет готується до ізоляції, а Руперт Мердок інвестував в Uber

Скорочення часу модерації додатків для App Store, захист від “Яндекс.Браузера”, звинувачення Facebook в цензурі – про це та інше ІТ-світ говорив 14 травня

В Facebook розказали, як соцмережа підбирає новини для користувачів: 12 редакторів орієнтуються на новинні портали і вибирають найбільш важливе на даний момент.

Компанія Apple повідомила, що тепер час модерації додатків для її інтернет-магазину App Store скорочується до двох днів. Раніше цей процес був набагато довшим.

“Яндекс.Браузер” для Android отримав захист від агресивної реклами. Нова функція “Антишок” розпізнає агресивну рекламу, замасковану під повідомлення про зараження вірусами і блокує її.

Співзасновник Google Android наголосив, що потрібно бути особливо уважним в робочих електронних листах. Відправлений ним лист у 2006 році може в кінцевому підсумку вартувати мільярди доларів для Google в рамках судового позову з боку Oracle.

У 2020 році Рунет може стати повністю ізольованим. Міністерство зв’язку та масових комунікацій планує, що до того часу 99% російського інтернет-трафіку буде передаватися всередині Росії.

Windows 10 Mobile отримає сканер відбитків пальців – з її допомогою можна буде розблокувати смартфон.

Apple вже не є найдорожчою компанією в світі. Ціна її акцій впала, вивівши на перше місце Alphabet – материнську компанію Google.

Організація ІДІЛ випустила Android-додаток для дітей. Цей додаток допомагає вивчити арабську мову, а кожному зображенню букви алфавіту відповідає зброя.

child isil

Руперт Мердок виявився тіньовим співвласником Uber. Проте розмір долі медіа магната наразі невідомий.

Український стартап MyDutyFree дозволяє дізнаватися асортимент та ціни, а також замовляти товари в Duty Free.

Марк Цукерберг пообіцяв розслідувати звинувачення Facebook в цензурі – це розслідування буде проведено після звинувачення соцмережі в цензуруванні деяких новин.

У Франції діти зможуть подати в суд на батьків за свої фотографії в соціальних мережах. За публікацію фото дітей без їх згоди батьки ризикують заплатити штраф в розмірі 45 тис євро.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь