Топ ІТ-новин дня (21 травня): фільми віртуальної реальності та модульний смартфон Ara

Переплата за таксі, камера віртуальної реальності від IMAX та Google, модульний смартфон Ara – про це ІТ-світ говорив 21 травня

Дослідження Uber показало, що люди готові переплачувати за таксі в десятикратному розмірі, якщо у них розряжається смартфон. Якщо заряд смартфона наближається до нуля, то люди готові погодитися на декількаразове збільшення ціни проїзду.

Адаптивні наушники Nura можуть під лаштуватися під особливості слуху користувачів. Цей стартап зібрав на Kickstarter очікувану суму в $100 тис через 14 годин після початку кампанії.

Компанія Sony представила розумне кільце для управління електронними пристроями – смартфонами та планшетами.

IMAX та Google разом розроблять сучасну камеру віртуальної реальності. При цьому IMAX планує заробляти на трансляції фільмів, знятих на VR-камеру

Потенційні покупці готові заплатити за активи Yahoo! всього $2-3 млрд замість очікуваних $4-8 млрд. Серед покупців Yahoo! – Verizon Communications та ряд інших компаній. Причина заниження ціни – оголошені фінансові показники компанії: її збиток склав $99 млн.

Восени цього року Google представить модульний смартфон Ara – можна буде купити його зразок, а вільний продаж заплановано на 2017 рік.
Новий вид шахрайства в Facebook – створення профайлу, аналогічного до профайлу одного з друзів користувача та відправка запиту на дружбу. Мета таких дій – отримати доступ до інформації з обмеженим доступом, яка доступна лише для друзів.

Opera вбудувала у браузер сервіс рекомендації новин. Користувачам пропонуватимуться новини на основі його місця знаходження та історії переглянутих ним сайтів.

Порносервіс PornHub випустив власний фітнес-додаток BangFit. Користувачам пропонується рухатись разом із акторами порнороликів і таким чином покращувати свою фізичну форму.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь