Топ ІТ-новин дня (23 травня): експериментальний додаток та відмова від сексу заради соцмереж

Занадто дорогий iPhone, відмова від автомобіля та розумна куртка – про це та інше ІТ-світ говорив 23 травня

Тім Кук визнав, що смартфони Apple занадто дорогі і ціна на них завищена. Більше того, Тім Кук не виключає, що ціна на пристрої Apple з часом знизиться.

Google випустила Android-додаток для наукових експериментів. Програма Science Journal (“Науковий журнал”) відслідковує і записує дані в режимі реального часу, а потім перетворює їх у графіки та діаграми.

Google запустив для маркетологів з України освітній сайт Google Partners Academy в Україні, де зібрано всі освітні ініціативи для рекламних агенцій.

Apple планує розпочати роботу над окулярами віртуальної реальності. Про це повідомив глава компанії Тім Кук.

Uber запропонував жителям Сан-Франциско $100 в місяць за відмову від особистого автомобіля. Цю суму можна буде потратити на інші транспортні затрати, в тому числі $30 на Uber.

uber

Вчені з Канади вияснити, як користувачі вибирають друзів в соцмережах. Вияснилося, що основний критерій – більший список друзів, аніж у того, хто додає в друзі.

Google та Levi’s створять “розумну куртку” уже цієї осені. Куртка отримає сенсорні ділянки. Вона зможе відповідати на дзвінки, управляти навігацією, регулювати гучність та здійснювати багато інших речей.

Вчені прийшли до висновку, що люди готові відмовитися від сексу заради соцмереж. Люди також готові відмовитися від дружби.

Google готується додати в Android функцію розпізнавання біометричних даних власника смартфона. В цьому випадку пароль буде не потрібен.

Алгоритм Google навчиться сторювати твори мистецтва. Новий проект під назвою Magenta стартує 1 червня, його суть – навчити штучний інтелект створювати шедеври. Проект буде використовувати відкритий код платформи TensorFlow Google.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь