Топ ІТ-новин дня (2 червня): “Моя поліція”, Twitter-акаунт України, Xiaomi Mi Band 2

Новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2, мобільний додаток “Моя поліція”, штучний інтелект Google, що пише музику – про це ІТ-світ обговорював 2 червня

Google запустила сервіс “Пошук телефону”, який дозволяє відправити виклик на Android-смартфон та дізнатися його місце розташування та дистанційно його заблокувати. Сервіс доступний у розділі “Безпека та вхід” налаштувань акаунта Google на сайті myaccount.google.com.

Додаток для полісменів з Нью-Йорку дозволило їм реагувати на сигнал громадян в середньому за 4 хв 26 секунд. Це рекордно короткий час реакції поліції. Реалізація цього проекту стала можлива завдяки наявності смартфонів, планшетів та спеціального мобільного додатку.

Штучний інтелект Google Brain написав свою першу пісню https://cdn2.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/6577761/Google_-_Magenta_music_sample.0.mp3. Робот склав мелодію з чотирьох нот, а весь музичний твір триває півтори хвилини. Для навчання робота використовувалась програма TensorFlow

Елон Маск обіцяє відправити людей на Марс у 2024 році. У 2025 році люди, на думку засновника Tesla, зможуть висадися на Марсі.

У Twitter з’явився офіційний акаунт України, причому він є верифікованим, тобто компанія Twitter підтвердила його справжність. Акаунт ведеться англійською мовою, в ньому є декілька записів. Менш ніж за добу з моменту його появи на нього підписалося більше 5 тис читачів.

twitter ukraine

Ізраїльська компанія створила технологію, яка дозволить дізнаватися місце знаходження, прослуховувати розмови та перехоплювати SMS-повідомлення будь-якого мобільного телефону у світі. Компанія Ability продає свою технологію по ціні в $20 млн.

Google запустила інструмент тестування швидкості завантаження сайтів, а також зручності їх перегляду на мобільних пристроях. Сервіс було створено підрозділом Think With Google, який допомагає компаніям покращити свої сайти.

Компанія “Майкрософт Україна” представила інфографіку, в якій визначила п’ять навичок, які будуть корисними на ринку праці у найближчі п’ять років. Серед них – вміння розуміти великі дані, знати нові медіа, розуміти різні дисципліни.

ms job

Google навчить свої безпілотні автомобілі сигналити в потрібних ситуаціях. Причому ці сигнали будуть різними у різних випадках, наприклад, більш тихий, коли автомобіль їхатиме назад чи гучніший, коли перед ним виникне перепона.

Розробники з Дніпра представили додаток для екстреного зв’язку з поліцією. Додаток “Моя поліція” можна буде завантажити у версіях для Android та iOS 24 серпня. Він отримав кнопку екстреного виклику, інструкцію спілкування з поліцією, функцію “Активний свідок” відправки в поліцію фактів правопорушень.

У Сіднеї встановлять наземні світлофори для телефонних зомбі – пішоходів, які дивляться телефон тоді, коли переходять дорогу. Такі світлофори будуть намагатися відволікти їх увагу.

Компанія Xiaomi представила фітнес-браслет Mi Band 2, який відрізняється наявністю невеликого дисплею з поточним часом та показами вбудованих датчиків.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь