Топ ІТ-новин дня (4 червня): Snapchat побив Twitter та страшні російські хакери

Новий рекорд Snapchat, спроба усунення Цукерберга, об’єднання Twitter з Yahoo – це ІТ-світ обговорював 4 червня

Месенджер Snapchat обійшов по щоденній аудиторії сервіс мікроблогинга Twitter. Зараз аудиторія Snapchat складає 150 млн користувачів.

Саудівська Аравія інвестувала $3.5 млрд в Uber.

Соціальна мережа “ВКонтакте” планує запустити свій власний месенджер. На це адміністрацію соцмережі надихнув успіх інших мобільних месенджерів.

Instagram відключив всі сторонні сервіси перегляду стрічки новин, оновивши перед тим політику API.

Twitter і Yahoo вели переговори про злиття. Не виключено, що сервіс мікроблогінга купить компанію Yahoo.

Штучний інтелект, створений в ФБР, навчиться розпізнавати ув’язнених по наколкам на руках. Інструмент було розроблено ФБР разом з Національним інститутом стандартів та технологій.

Марк Цукерберг може втратити контроль над Facebook у випадку, якщо він залишить керівництво компанією. Таке рішення готується прийняти рада директорів компанії. У рішенні йде мова про конвертацію акцій класу В, що належать Цукербергу, в акції класу А. Це дозволить забрати у нього контроль над компанією.

Сервіс знайомств Tinder позволить користувачам ідентифікувати себе як трансгендерів.

93% фішингових електронних листів вимагають у користувачів гроші. У першому кварталі цього року кількість фішингових листів виросла більше як на 700%.

Користувач з Шотландії зламав північнокорейський клон Facebook за допомогою пари admin / password, стандартної комбінації логіна та пароля.

Російських хакерів назвали найбільш небезпечними у світі. Про це заявив керівник “Лабораторії Касперського” Євген Касперський. Він сказав також, що найбільше атак здійснюються за допомогою комп’ютерів з Китаю, Латинської Америки та Росії.

В інтернеті через два роки буде більше речей, аніж людей. Це відбудеться через зріст числа підключених до інтернету IoT-пристроїв. Про це повідомила компанія Ericsson у своєму звіті.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь