Топ ІТ-новин дня (13 червня): Microsoft купила собі соцмережу

Найбільша угода Microsoft, рекордний курс біткоїна, робот-мучитель – про це та інше ІТ-світ обговорював 13 червня

Microsoft оголосила про купівлю LinkedIn за $26.2 млрд. Згідно з умовою угоди, соцмережа збереже свою ідентичність.

Google збирає дані про місцезнаходження користувачів та ділиться цією інформацією з поліцією. Ці дані уже використовувалися у суді.

Курс біткоїна виріс більш як на $100 за три дні та перевищив відмітку в $700.

Verizon і AT&T підходять до фінального раунду торгів за активи Yahoo. Угода може бути заключена уже наступного місяця.

Французький інженер перетворив протез в тату-машину для свого друга-художника, який втратив руку.

В Каліфорнії створити робота, який здатен приносити біль. Робота було названо “Перший закон” – на честь Першого закону фантаста Айзека Азімова. Автор робота ставить під сумнів “червону кнопку” для захисту від штучного інтелекту, представлену минулого тижня.

Дослідження показали, що у читачів розважальних онлайн-порталів набагато гірше розвинуто письмове мовлення, аніж у читачів науково-популярних журналів. Серед таких порталів автори дослідження назвали Reddit, Buzzfeed, Tumblr та Huffington Post.

Компанія Gawker Media оголосила про банкрутство після того, як суд заставив її виплатити $140 млн актору Халку Хогану в якості компенсації за опубліковане виданням інтимне відео з актором. Нещодавно стало відомо, що Пітер Тіль фінансував позов Хогана до видання.

Банки використовують штучний інтелект для пошуку правильних співробітників. Серед таких банків – Goldman Sachs, Morgan Stanley, Citigroup та UBS. Штучний інтелект допоможе ним виявити таємні схильності людей.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь