Топ ІТ-новин дня (16 червня): Facebook перетвориться на YouTube

Історії повального шпигунства, штучний інтелект, телефонні розмови за кермом і тотальне відео – про це ІТ-світ говорив 16 червня

Вчені дійшли висновку, що телефонні розмови за кермом небезпечні навіть з гарнітурою. Адже головний мозок зайнятий розмовою і не контролює ситуацію на дорозі.

Робот Vyo, який нагадує настольну лампу, може виконувати роль дворецького в розумному домі – він може управляти системою опалення, регулювати температуру та яскравість освітлення.

В мобільному додатку Telegram є вразливість, яка дозволяє відправити на пристрій повідомлення довільної довжини та зламати його в результаті переповнення оперативної пам’яті.

Віце-президент Facebook Нікола Мендельсон впевнена, що у найближчі п’ять років в соцмережі переважатиме відеоконтент. Такий висновок вона зробила через активний зріст популярності цього виду контенту.

Датські вчені навчили нейромережу реконструювати фотографії на основі ескізів, створених людиною або комп’ютером.

Дослідження Reuters Institute for the Study of Journalism показало, що 28% молодих людей у віці від 18 до 24 років в якості джерела новин вибирають соцмережі. А 24% з них дивляться новини по телебаченню.

Марк Цукерберг впевнений, що в майбутньому соцмережі працюватимуть на основі телепатії – ці сервіси фіксуватимуть емоції та думки та викладатимуть їх в інтернет.

АНБ зацікавилося можливостями стеження через медичні пристрої, підключені до інтернету.

Компанія 21 Inc відкрила код ПЗ для Machine-Payable Web – пакета програм, завдяки якому будь-який комп’ютер може заробляти біткоїни без необхідності використовувати пристрій 21 Bitcoin Computer.

Експерти виявили вразливість Facebook, яка поширюється через посилання. Завдяки їй користувачі змогли отримати доступ до посилань, які відправляють інші люди через Facebook Messenger.

spain

Іспанське місто Хун з числом жителів біля 3,5 тис людей, управляється виключно через Twitter. у Twitter можна повідомити, наприклад, про розбиту лампочку, у відповіді помічається людина, яка повинна її замінити, а та, в свою чергу, розміщує фото цієї лампочки.

Американські дослідники виявили, що більше половини жінок і більше 20% чоловіків відволікаються на смартфон під час бесіди мінімум двічі на день. Цей феномен вони назвали фабінгом (phubbing – поєднання слів phone та snubbing

Автори звіту “Про носимі пристрої інтернету речей”, виконаного спеціалістами підрозділу ConsumerLab компанії Ericsson визначили, що користувачі найбільш сильно хотіли б отримати носимий пристрій з тривожною кнопкою. Поки такий гаджет не випускає жодна компанія. А найбільш активний інтерес користувачі демонструють до пристроїв, які допомагають слідкувати за здоров’ям.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь