Топ ІТ-новин дня (28 червня): новий “лайк” та популярність Snapchat

Новий зовнішній вигляд кнопки “Like”, програмування для п’ятирічок, $10 тис від Microsoft – це ІТ-світ обговорював 28 червня

Facebook змінила зовнішній вигляд кнопки “Like” – тепер замість стилізованої літери “f” на кнопці буде зображено піднятий догори палець.

188d9cb34c6756

Snapchat став найбільш популярним по кількості завантажень додатком для iOS.

Мобільний месенджер Telegram назвали одним з найбільш небезпечних у світі – експерти по цифровій безпеці однією з головних причин такої оцінки назвали той факт, що цей месенджер по замовчуванню не шифрує чати.

В пошуковій видачі Google з’являться повні тексти пісень – це стало можливим завдяки співробітництву Google та сервіса LyricFind.

Американка добилася виплати компенсації у $10 тис від корпорації Microsoft за оновлення Windows. Тері Голдштейн підкреслила, що комп’ютер оновився сам, без її згоди, після чого став працювати з помилками.

Google запустила платформу для навчання дітей програмуванню. Проект Project Bloks дозволяє створювати конструктори для програмування

Xiaomi відклала вихід на біржу до 2025 року через складну економічну модель.

Едвард Сноуден ходить на ІТ-конференції та інші міроприємства в США за допомогою робота Beam Pro, який дозволяє добитись ефекту присутності. Сноуден управляє цим роботом, знаходячись в Росії. З його допомогою він може підтримувати розмову з іншими людьми.

Facebook навчилась за допомогою функції SlideShow автоматично створювати відеоролики з відео та фотографій.

Релігійний хакер зламав 26 сайтів ескорт-послуг. Хакер діє в рамках кампанії під хештегом #EscortsOffline. З січня 2015 року він зламав біля 200 таких сайтів, більшість з яких розміщені у Великобританії.

Державні регулятори Китаю встановили жорсткіші правила для пошукових систем. З 1 серпня 2016 року пошукові системи в обов’язковому порядку повинні виключати з видачі заборонений контент та чітко позначати рекламні матеріали.

Чіп North Sense виробництва Cyborg Nest може замінити компас. Його можна розмістити як прикрасу для пірсінгу і він буде вібрувати при орієнтації на північ.

Американські медики попереджують про шкідливість світлового забруднення – використання світлодіодних ламп для вуличного освітлення. Такі лампи дають занадто сильне освітлення, що негативно вливає на сон людей. Окрім того, в цих лампах застосовується яскравий синій спектр, який людське око сприймає як білий колір, а це порушує циркадний ритм та викликає сонливість.

Дослідники з університету Бен-Гуріона винайшли метод крадіжки даних з комп’ютера, не підключеного до мережі. В основі цього методу лежить примусова зміна швидкості обертання вентилятора на процесорі. Спеціальний додаток змінює швидкість обертання вентилятора у відповідності до даних, які передаються, а смартфон фіксує зміни у частоті звучання вентилятора й розпізнає ці дані.

Основним фактором вибору месенджера користувачі називають кількість друзів, які цим месенджером користуються. При цьому функції захисту та шифрування до уваги майже не беруться.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь