Топ ІТ-новин дня (4 липня): шарф від папараці та безпечні смартфони

Серед зірок Голівуду популярними стали шарфи, які захищають від папараці.

Їх ціна – $385. В шарф вплетені спеціальні кристали, які відбивають світло від фотоспалахів і в результаті на фото буде видно лише шарф, а не буде видно обличчя людини.

Користувачі Facebook зможуть розміщувати записи на 45 мовах завдяки функції автоматичного перекладу. Багатомовний редактор дозволяє автоматично перекласти пост на різні мови, причому його побачать люди, які використовують ці мови в своєму інтерфейсі. Щоб ця можливість була доступна, потрібно активувати функцію “Створювати пост на різних мовах” свого акаунта.
http://ain.ua/2016/07/02/657630

Найбільш безпечними Android-смартфонами у світі аналітики назвали пристрої лінійки Google Nexus або Samsung.

В Бразилії на рахунках Facebook було заблоковано $6 млн через відмову месенджера WhatsApp, який належить Facebook, надати владі доступ до переписки заарештованих по підозрі в обороті наркотиків.

Юристи Spotify звинуватили Apple в нечесній конкуренції і тому, що компанія не пустила Spotify у інтернет-магазин додатків App Store, побоюючись конкуренції з боку іншого сервісу потокової музики.

Розумна рулетка Bagel, яка успішно провела кампанію на краудфандинговій платформі Kickstarter, уміє робити голосові замітки, синхронізувати дані через мобільний додаток зі смартфоном. Окрім того, вона може вимірювати довжину непрямих ліній, а лазерний вказівник може міряти горизонтальні та вертикальні кути.

Tesla Model S потрапив у першу аварію з летальним результатом, під час якої автомобілем управляв автопілот. Компанія почала розслідування.

“Нова пошта” запустила миттєві грошові перекази готівки. Сервіс “Миттєвий” дозволить переказати готівкові кошти між відділеннями оператора.

На сайті ok-google.io зібрані всі команди для голосового помічника Google Now. Наразі на сайті доступно більше 150 команд з прикладами.

Пошуковий додаток “Яндекса” уміє проводити пошук без активного підключення до інтернету. Ця можливість доступна користувачам нової версії додатку 2.0. Наразі ця функція є тестовою.

На сторінці “Мій акаунт” в Google користувачам тепер доступний розділ “Мої дії” https://myactivity.google.com/myactivity, в якому зібрані дані про те, що користувач шукав, які сайти він відвідував, що переглядав в сервісах Google. Тут же можна видалити окремі записи та цілі розділи, а також відмовитися від збереження даних.

Рада по правам людини ООН прийняла резолюцію, яка засуджує країни, які порушують право людей на доступ до інтернету. Резолюція базується на попередніх заявах ООН про цифрові права.

Facebook закрив додаток для читання новин Paper, замість нього користувачам пропонується працювати з Instant Articles.

Сервіс “Мій офіс”, рекомендований для переписки російських чиновників, співробітник компанії Mail.Ru зламав за 10 хвилин.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь