Топ ІТ-новин дня (10 липня): мільярд для Mozilla та секретні Facebook-чати

Злам Twitter-акаунта керівника Twitter, розумні автомобілі від Alibaba, секретні чати від Facebook – це ІТ-новини за 10 липня

Правовласники визначили власника знаменитої піратської бібліотеки Flibusta. Це користувач з ніком Stiver, який живе у Німеччині.

Компанія Avast Software планує купити свого конкурента AVG за $1.8 млрд, що на третину вище сьогоднішньої ринкової його ціни.

Нові власники Yahoo! повинні будуть заплатити Mozilla мільярд доларів – згідно умов контракту, заключного між Yahoo! та Mozilla, до 2019 року Yahoo! зобов’язується перераховувати своєму партнеру $375 млн щорічно.

Хакери зламати Twitter-акаунт керівника компанії Twitter Джека Дорсі. Це те ж хакерське групування, що зламало акаунти Сундара Пічаї (Google) та Марка Цукерберга.

Alibaba вийшла на ринок “розумних” автомобілів – компанія уже почала приймати попередні замовлення на власне розумне авто RX5.

Facebook готується запустити секретні чати, які дозволять користувачам знищувати повідомлення з цих чатів по таймеру.

В Instagram будуть видалятись автоматично небажані коментарі. Нова функція буде доступна власникам бізнес-акаунтів з великою кількістю підписників.

Google Now on Tap навчили миттєвому перекладу тексту. Цей сервіс, який використовується для швидкого виклику помічника Google Now на Android-пристроях, в один клік може перекладати будь-який текст, відображений на екрані смартфона.

Франція платитиме 100 млн євро в рік постраждалим від конкуренції з Uber таксистам. Ці гроші планує виділяти уряд Франції.

До осені цього року з’явиться резервна копія Рунету – її буде створювати організація MSK-IX. Мета її створення – оптимізація маршрутизації та допомога операторам в боротьбі з DDos-атаками.

Google створює власний розумний годинник на платформі Android Nexus. Він буде продаватися під брендом Nexus.

Yahoo! створила власних ботів для Facebook Messenger. Цу боти для інформування про ситуацію на фондовому ринку, про новини та прогноз погоди.

Експерти очікують, що у 2016 році світовий ІТ-ринок не буде рости – світові ІТ-затрати у 2016 році залишаться на рівні показника минулого року в $3.41 млрд.

В США вперше робота було використано для вбивства підозрюваного у злочині.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь