Топ ІТ-новин дня (11 липня): розумне пиво та YouTube-телевізор

Пиво на основі штучного інтелекту, розумний чемодан, вірус замість Firefox – це ІТ-світ обговорював 11 липня

Влада Токіо прийняла рішення відмінити перший фестиваль VR-порно через наплив людей, які хотіли його відвідати.

В Сингапурі дані Facebook-акаунта замінять номер банківського рахунку. Клієнти зможуть здійснювати грошові перекази, вказуючи номер свого акаунту в соціальних мережах.

Компанія IntelligentX Brewing Company з Великобританії варить пиво за допомогою штучного інтелекту. Покупці пробують пиво, відповідають про те, що їм сподобалось, а що ні, після цього штучний інтелект аналізує смаки людини та готує таке пиво, яке їй гарантовано сподобається.

Браузер Chrome навчився транслювати вкладки, відкриті у браузері, на телевізор без допомоги спеціальних розширень. При цьому не потрібні якісь додаткові налаштування якості відео чи швидкості його передачі.

Розумний чемодан Olive, розроблений іранським стартапом Ikap Robotics, синхронізується зі смартфоном за допомогою Wi-Fi (Bluetooth), може нагадати про майбутній рейс, спеціальний додаток визначить місце знаходження чемодану, а вбудований акумулятор може зарядити смартфон або планшет.

Британська розвідка закликає встановлювати не особливо складні паролі в соціальних мережах – це пояснюється тим, що складні паролі потрібно записувати, а у випадку атаки такі акаунти будуть швидко заблоковані.

Ціна акцій компанії Nintendo виросла на 63%, а капіталізація компанії – на $11 млрд через п’ять днів після випуску гри Pokemon Go, заснованій на доповненій реальності.

Аналітики вважають, що двухфактора авторизація та поведінкова біометрія замінять паролі. В дослідженні TeleSign біля 70% респондентів заявили, що паролі – це доволі слабкий рівень захисту.

Google купує стартап Moodstocks, який займається розпізнаванням об’єктів за допомогою смартфона. Під час розпізнавання всі операції відбуваються не на віддалених серверах, а безпосередньо на смартфоні.

Найбільший у світі відеохостинг YouTube скоро почне трансляції ефірних телеканалів. Наразі ця функція буде доступна на американському ринку стосовно найбільших телеканалів CBS, ABC та ESPN.

Facebook блокує сайти за недобросовісну закрутку “лайків” – ті, які працюють по методу соціального замка і не допускають користувачів на сайт, поки ті не підпишуться на сторінку сайту в соціальній мережі.

Небезпечний вірус видає себе за оновлення браузера Firefox. Користувачам, які хочуть бути впевнені в тому, що вони встановлюють справжнє оновлення, рекомендується робити це через пункт меню “О Firefox”.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь