Топ ІТ-новин дня (17 липня): месенджер від “Однокласників” та камера від Nest

Колишній співробітник Google Пол Тейлор створив операційну систему Vault OS на основі блокчейну. На його думку, вона замінить собою існуючі рішення в сфері фінансових послуг.

Підроблені покемони заразили більше 50 тис смартфонів – аналітики виявили велику кількість програм-підробок до Pokemon Go, користувачі завантажили їх більше 50 тис разів. Ці програми є вірусами, які крадуть дані користувачів або заражають їх пристрої.

Соцмережа “Однокласники” запускає свій власний мобільний месенджер, який буде доступний відразу на iOS та Android-пристроях. В компанії обіцяють, що користуватися месенджером можна буде без реєстрації в “Однокласниках”.

Microsoft виграла суд у американського уряду. Федеральний апеляційний суд постановив, що влада США може не заставляти Microsoft надавати доступ до електронної пошти її клієнтів, яка зберігається на серверах поза США.

Компанія Nest випустила камеру для спостереження за околицями будинку. Камера Nest Cam Outdoor може транслювати зображення на смартфон або планшет користувача через фірмовий додаток. Якщо камера бачить людину, вона надсилає повідомлення на мобільний пристрій, а хазяїн дому може звернутися до цієї людини через гучномовець

Компанія Infineon Technologies, один з найбільших виробників чіпів, купує свого конкурента, чіпмейкера Wolfspeed Power за $850 млн.

Акції месенджера Line після розміщення на Нью-Йоркській біржі виросли на третину, а капіталізація перевищила $7.5 млрд. Компанія розмістила акції по ціні в $32.8 за одиницю.

Гра Pokemon Go отримує повний доступ до Google-акаунта користувача – це актуально для тих користувачів, які авторизувалися в грі через Google. Це означає, що гра отримує доступ до пошті, фотографій та інших даних користувачів.

Mail.Ru Group ліцензувала музику для своїх соцмереж. Це означає, що користувачі “ВКонтакте” можуть слухати легальну музику. У компанії тепер є ліцензійні договори з найбільшими музичними лейблами UMG, Warner Music Group та Sony Music Entertainment.

Браузер Microsoft Edge – єдиний, який уміє програвати відео Netflix в роздільній здатності 1080р, для інших максимальною роздільною здатністю є 720 р.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь