Топ ІТ-новин дня (18 липня): Pokemon GO міняють ІТ-світ

“Діра” у Pokemon GO, заборона Pokemon GO, чебурашка в Pokemon GO, а також скакалка від Apple та шолом віртуальної реальності від Google – це, окрім Pokemon GO, ІТ-світ обговорював 18 липня

Програміст Ахмед Аль-Мутава (Ahmed Al-Mutawa) знайшов “діру” в Pokemon GO – він розмістив на сайті GitHub код скрипта для гри, який дозволяє побачити всіх покемонів, що знаходяться недалеко.

В мережі стали з’являтися пропозиції продажі прокачаних акаунтів в гру Pokemon GO.

Google працює над створенням гарнітури для віртуальної реальності. Конкурент Oculus Rift буде працювати автономно і не буде вимагати комп’ютера чи смартфона. Правда, наразі невідомо, коли гарнітура з’явиться у продажу.

На сайті Президента України з’явилася петиція з вимогою заборонити гру Pokemon GO. Цікаво, що аналогічна ідея нещодавно з’явилася і в Росії – чиновники сусідньої країни назвали гру проектом спецслужб та провокацією.

Китайський консорціум, який очолює Golden Brick Silk Road, купить частину бізнесу розробника браузера Opera за $600 млн. Новому власнику будуть належати мобільний та декстопний браузер, ліцензії на технології, за виключенням Opera TV, а також 29% долі в китайському розробнику браузерів nHorizon.

Американська спілка споживачів вимагає від Tesla відключити в своїх автомобілях функцію автономного водіння. Таке рішення було прийнято після серії ДТП з участю Tesla.

Apple почала продажі розумної скакалки Smart Rope, розробленої корейською компанією Tangram. Скакалка уміє рахувати стрибки, спалені калорії, а також ділитися фітнес-статистикою з друзями.

Месенджер Snapchat уміє розпізнавати об’єкти на фотографіях – завдяки цьому месенджер зможе пропонувати рекламні стікери або фільтри.

Японська компанія SoftBank готується купити компанію ARM, виробника мобільних чіпів, за $32 млрд.

Чебурашка стала одним з покемонів у відомій грі Pokemon GO, точніше, в адаптованій її версії 2D Among Us

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь