Топ ІТ-новин дня (27 липня): фінансові результати Apple та кінець анонімності

В Tor виявлено більше сотні небезпечних вузлів, що відстежують дії користувачів.

Китайська компанія Xiaomi випустила ноутбук Mi Notebook Air, зовні схожий на ноутбуки Apple, який буде продаватися у двох модифікаціях – з діагоналлю екрану в 12,5 та 13,3 дюйми.

Окрім того Xiaomi представила потужний і недорогий смартфон Redmi Pro з екраном в 5,5 дюймів, зовні схожий на смартфони HTC.

Adobe разом з Nvidia створила реалістичну 3D-фарбу, точніше перший у світі стимулятор віртуальної 3D-фарби. Його суть полягає в тому, щоб дозволити художникам малювати так, ніби вони тримають справжній пензлик.

Розробник чіпів для автопілота Tesla оголосив про припинення роботи з компанією.

Число установок гри Pokemon Go перевищило 75 млн. Рубіж в 50 млн інсталяцій гра пройшла всього за 19 днів, що теж є рекордом на ринку.

Виручка Apple та інші фінансові показники компанії перевищили очікування аналітиків. Хоча виручка компанії впала на 15%, а прибуток – на 27%.

Вчені із Фрайбургського університету створили нейронну мережу, яка стилізує відео під картинки художників. Це, по суті, є аналогом Prisma для відео.

Керівник російського ФСБ вважає, що потрібно покінчити з анонімністю в інтернеті, пояснивши свою думку необхідністю боротися з міжнародним тероризмом.
BlackBerry представила ще один Android-смартфон DTEK50.
Компанія Twitter повідомила про ріст виручки на 20%, на 18% виросли доходи від реклами. Причому 89% рекламного доходу приходиться на мобільну рекламу.
Портал “Спутник”, який належить Ростелекому, планує запустити браузер з вбудованими засобами шифрування. Цей браузер буде призначено для державних структур Росії.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь