Топ ІТ-новин дня (29 липня)

Фінансові звіти лідерів ІТ-ринку, дев’ятимільярдна угода, розумна екологічна футболка та мільярдний “айфон” – це ІТ-світ обговорював 29 липня

У фінансовому звіті Facebook повідомила про ріст виручки на 59% до показника в $6.43 млрд. Це вище, аніж очікування аналітиків Уолл-Стріт.

Мобільний додаток Microsoft Pix, який використовує штучний інтелект, призначено для створення ідеальних фотографій на iOS-пристроях. Додаток робить серію фото, після чого вибирає найкраще.

Фотограф Керол Хайсміт вимагає від Getty Images компенсацію в розмірі $1 млрд за незаконне використання своїх фографій, переданих у безоплатне використання бібліотеці Конгресу США.

Месенджер WhatsApp зберігає всі дані переписки користувачів, в тому числі видалені чати, а також передає їх у хмарне сховище iCloud, навіть якщо користувачі видалили переписку. Це справедливо лише для iOS-версії WhatsApp.

На цьому тижні Apple продала мільярдний смартфон iPhone.

Акції Twitter за добу впали на 13% – до $16 за одиницю. Ринкова капіталізація компанії наблизилась до $11 млрд, в той час, як на момент виходу на IPO вона складала $18 млрд.

Компанія Oracle купує постачальника хмарних додатків NetSuite за $9.3 млрд.

В Мережі з’явилися чутки про те, що Apple уже не працює над створенням електромобіля.

У Нідерландах звільнили водія автобуса, який ловив покемонів за кермом.

“Розумна” футболка Aerochromics уміє міняти колір та малюнок при контакті з брудним повітрям. Дизайнер Ніколас Бентель випустив відразу декілька футболок, які уміють розрізняти різне забруднення.

Новий мобільний додаток Vinci, випущений командою “ВКонтакте”, працює аналогічно відомому проекту Prisma. В ньому доступно 10 фільтрів для стилізації фото під картини відомих художників.

Бразильський суд заблокував $11,7 млн за рахунках Facebook, якій належить сервіс WhatsApp. Причина такого рішення – відмова представників компанії надати доступ поліції до переписки користувачів месенджера.

Чистий прибуток Amazon у другому кварталі став рекордним – $857 млн. Прибуток компанії за перше півріччя в $1.37 млрд виріс в 39 в порівнянні з показниками минулого року. Продажі компанії виросли на 30%.

Прибуток Samsung став рекордним за останні два роки. Виручка компанії виросла на 5%, а прибуток – майже на 2%.

Російське видання Sports.ru запустило мобільне видання про Pokemon Go – воно існує у вигляді мобільних додатків для Android та iOS.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь