Топ ІТ-новин дня (9 серпня)

У мобільній версії Google Maps для Android з’явився режим Wi-Fi only та загрузка карт на SD-карту пам’яті. Такі карти працюють лише при підключенні до інтернету через Wi-Fi.

У США створили акумулятор, який може само знищитися. Це літій-іонний акумулятор, створений зі спеціального полімера, здатного розкладатися.

Нейронна мережа Faceless Recognition System, створена американськими вченими з Інституту Макса Планка, може впізнавати на фотографії розмиті обличчя. Мережа уміє розпізнавати з точністю до 90%.

Facebook буде боротися з системами блокування реклами. Соцмережа планує показати рекламу навіть тим користувачам, які встановили інструменти блокування реклами. Facebook для цього змінить рекламні формати і блокувальникам буде складніше її ідентифікувати.

Apple відхилила звинувачення Федерального антимонопольного комітету Росії з приводу накрутки цін на свої пристрої.

В Лондоні відкрили ресторан, в якому всю їжу друкують на 3D-принтері.

Superkob.ru створила сервіс для стеження за потенційним кандидатом на роботу через соціальні мережі. Сервіс дозволить зібрати інформацію про кандидата, доступну в соцмережах.

В Росії власники ресторанів задумалися над відключенням безкоштовного Wi-Fi, щоб таким чином збільшити розмір середнього чека.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь