Топ ІТ 11-08

Intel купує стартап Nervana, який працює у сфері штучного інтелекту, глибинного навчання та нейронних мереж.

Житель Великобританії вирішив провести відпустку за допомогою окулярів віртуальної реальності – надягнувши їх, він на велотренажері “проїхав” через всю країну.

Google відкрила доступ до тестового акаунту Google Analytics https://analytics.googleblog.com/2016/08/introducing-google-analytics-demo.html, за допомогою якого можна вивчити роботу сервісу на реальних бізнес-даних.

Для видання The Washington Post новини про олімпіаду пише бот, який використовує штучний інтелект. Бот Heliograf уміє писати твіти про результати олімпіади, а також нагадувати про кожне змагання за 15 хв до його початку.

Хакери навчилися замінювати зображення на моніторі комп’ютера. Цей метод було продемонстровано на конференції DEF CON. В процесі демонстрації хакери змінили баланс акаунту в PayPal з нуля до мільйона доларів.

Apple, ймовірно, готує новий пристрій для моніторинга стану здоров’я. Відомо, що гаджет отримає сенсорний екран та технологію 3D Touch.

Російський мобільний оператор “Білайт” буде блокувати гру Pokemon Go на корпоративних номерах по запиту роботодавців.

Компанія Seagate представила рекордний по об’єму SSD-диск ємністю 60 терабайт. Диск виконано у стандартному 3,5-дюймовому форм-факторі.

Pokemon Go стала самою популярною Android-грою в США – згідно зі звітом SimilarWeb. В липні гра була встановлена на 13,7% всіх Android-пристроях американців.

Компанія Jawbone, яка ще в травні перестала випускати нові фітнес-браслети, зараз шукає покупця для свого бізнесу.

В рейтингу найбагатших людей ІТ-бізнесу перше місце зайняв засновник Microsoft Біл Гейтс, друге – генеральний директор Amazon Джефф Безос, на третьому – Марк Цукерберг. Дев’яте місце дісталося засновнику Tencent Ма Хуатену.

Gmail буде перевіряти відправників листів на надійність і повідомляти, якщо лист відправлено з ненадійного джерела. Окрім того, Gmail перевірятиме вкладені посилання – чи не ведуть вони на фішингові сайти.

Жителька Канади подала в суд на авторів програми Pokemon Go, звинувативши компанію-розробника в порушенні права на особисте життя, а саме – через те, що гравці ходять попри її будинок і турбують її собак.

З вересня 2016 року браузер Google Chrome остаточно заблокує Flash.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь