Топ ІТ-новин дня (20 серпня)

Автори серіалу Mr.Robot надихнули хакерів на створення вірусу FSociety для вимагання грошей. FSociety – це назва хакерського групування у серіалі.

Opera представила свій новий браузер для iOS-пристроїв. Браузер «Opera для iOS» відрізняється економією трафіка, візуальним пошуком та підтримкою жестів.

Влада США віддасть контроль над доменними іменами сайтів некомерційній організації ICANN. Попри загалом позитивну оцінку цієї новини, існує думка, що це може розв’язати руки іноземним державам, які зможуть вводити цензуру і перекривати доступ до будь-якого сайту на їх території.

Twitter ліквідував 235 тис акаунтів терористів за півроку. А загальне число акаунтів, заблокованих за останній рік, з моменту оголошення про блокування акаунтів, які рекламують тероризм, досягло показника в 360 тис.

У Хельсинкі їздитимуть міні-автобуси з автоматичним управлінням. Протягом місяця два автобуси EZ10, створені в рамках проекту EasyMile, їздитимуть без водія і перевозитимуть пасажирів.

В Microsoft створити електронну шкіру – електричний інтерфейс DuoSkin, який наноситься на шкіру як татуювання та може управляти роботою електронних пристроїв.

https://www.youtube.com/watch?v=ONvfMUwj22I

Хакери намагалися заразити вірусом комп’ютери у штабі Дональда Трампа. Наразі невідомо, яке саме хакерське групування взяло на себе відповідальність за атаку, проте півроку тому хакери з Anonymous пообіцяли організувати атаки проти Трампа.

Facebook разом з фахівцями з компанії Unity Technologies розробляє ігрову платформу для комп’ютера – аналог Steam. Розробники ігор зможуть легко перевести свої ігри на нову платформу, додавши декілька рядків коду.

В Бангкоку створено підрозділ поліції, задача якого – ловити гравців в Pokemon Go, які ведуть себе небезпечно на центральних вулицях столиці Таїланду. Поліцейські виписуватимуть таким гравцям штраф.

В Ізраїлі розробляють програму, яка в результаті одного натиснення на смартфон може викликати поліцію. Місце знаходження користувача визначається в автоматичному режимі.

Соціальні мережі стають основним каналом поширення цифрового відео – більше 65% маркетологів при плануванні реклами вибирають Facebook, Snapchat і Twitter, а не відеосервіси. Найбільш популярними каналами є прямі відеотрансляції.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь