Топ ІТ-новин дня (22 серпня): месенджер для підлітків від Facebook

200 мільйонів у розробника “покемонів”, месенджер Lifestage для підлітків від Facebook та нові фільтри Twitter. Ці та інші ІТ-новини дня у щоденному огляді

В Скотленд-Ярді створять підрозділ The Online Hate Crime Hub, який буде боротися з інтернет-тролями, тобто із розпалюванням ворожнечі у соціальних мережах.

Онлайн-сервіс Depositphotos уміє проводити пошук схожих ілюстрацій по заданому зразку.

Вчені з Лондона створили програму My Text In Your Handwriting для відтворення почерку будь-якої людини. Програма уміє працювати, відтворюючи найменші нюанси почерку, навіть відстань між символами в різних буквосполученнях.

Біженець з Афганістану створив дрон Mine Kafon Drone, який може виявляти та знезаражувати міни. Зараз на цей винахід збирають гроші на сайті Kickstarter,

Влада Китаю вимагає контролювати і цензурувати всі прямі онлайн-трансляції та коментарі користувачів. Персональну відповідальність за їх зміст нестимуть головні редактори китайських сайтів.

Google припиняє підтримку додатків в браузері Chrome по причині низької їх популярності.

Facebook запустила месенджер для підлітків Lifestage. Додаток доступний в американському App Store.

Lifestage

Apple купила стартап Gliimpse, який зберігає та аналізує дані про здоров’я користувачів.

Twitter фільтруватиме повідомлення, які поступають від ботів та спамерів. Ще одна новинка – фільтр якості, який допоможе покращити контент у стрічках користувачів, видаляючи з них повідомлення-дублікати.

Microsoft буде платити за використання браузера Edge замість Google Chrome та пошукової системи Bing. Оплата буде здійснюватися у рамках бонусної програми Microsoft Rewards, доступної наразі лише жителям США. Обміняти бонуси можна буде на ваучери в Starbucks, Skype і Amazon.

Microsoft купила розробника віртуального асистента Genee, який уміє управляти календарем користувача. Проект працює з використанням штучного інтелекту.

Гра Pokemon Go за місяць заробила $200 млн. Це в сім разів більше, аніж дохід Candy Crush Soda Saga за перший місяць.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь