Топ ІТ-новин дня (29 серпня): повільне телебачення та грошові перекази у “ВКонтакте”

Facebook міняє принцип відбору топ-новин, “ВКонтакте” запускає сервіс грошових переказів, Google спрощує пошук локальних сайтів – ці та інші ІТ-новини дня у щоденному огляді

Соціальна мережа “ВКонтакте” запустила віджет для зовнішніх сайтів, який дозволяє відправити повідомлення компаніям в соцмережу – повідомлення буде надіслане представникам компанії, як “повідомлення спільноти”.

Американський потоковий відео сервіс Netflix запустив повільне телебачення – довготривале відео, на якому “нічого не відбувається”. Просто їде потяг або пливе корабель. Приклад повільного телебачення можна подивитись у наступному ролику.

Twitter працює над створенням інструменту пошуку образливих слів та виразів – для наступного їх блокування. Функціонал буде аналогічний блокуванню образливих коментарів в Instagram.

До кінця цього року “ВКонтакте” планує запустити систему грошових переказів між користувачами. Очікується, що гроші можна буде перевести з будь-якої банківської карти.

Штучний інтелект не пройшов тест Winograd Schema Challenge на здоровий глузд. Це новий тест, запропонований штучному інтелекту, використовується, як альтернатива тесту Т’юрінга.

В пошуку Google з’явилась нова команда “**”, за допомогою якої можна отримати список сайтів, організацій та закладів, які знаходяться недалеко від користувача. Ці результати залежать від того, де знаходиться користувач і які заклади популярні в районі його проживання.

Компанія Opera обнулила всі користувацькі паролі для свого сервісу Opera Sync, який синхронізує роботу браузера між різними пристроями. Причиною цього стала атака хакерів. Хоча компанія швидко її нейтралізувала, деякі дані залишились скомпрометовані.

Минулого тижня українська поліція перейшла на використання месенджера Telegram для комунікації, відмовившись від Viber.

Технологія, створена вченими Прінстонського університету та компанії Google, уміє перетворити селфі в знімок, знятий на спеціальний портретний об’єктив. Перевірити її роботу можна на сайті університету Прінстона

Співробітники стартапу MedSec знайшли “дірку” у кардіостимуляторах виробника St. Jude Medical. Хакери запропонували керівнику інвестиційної компанії заробити на знайденій вразливості, зігравши на біржі на пониження.

Більше половини користувачів інтернету використовують свої смартфони вдома для покупок. 56% користувачів роблять покупки в Мережі з телефона, знаходячись вдома. Найчастіше з телефону вони шукають загальну інформацію про товар, що їх цікавить.

Facebook змінила механізм відображення популярних новин, зменшивши вплив людей на вибір тем для блоку популярних новин.

Twitter запустить окремі сторінки для прямих трансляцій, що спростить користувачам перегляд LIVE-відео.

Студентка з Великобританії навчилася оплачувати проїзд в метро накладними нігтями. Для цього вона вшила чіп в один з своїх нігтів.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь