Топ ІТ-новин дня (31 серпня): вразливість у Google та Обама в якості ІТ-журналіста

Вразливість на головній сторінці Google, ліцензування дронів, злам акаунтів Dropbox та Барак Обама в якості редактору ІТ-видання – про це ІТ-світ говорив в останній день літа.

Google почне тестувати сервіс пошуку попутників. Пілотна програма сервісу стартує в районі Сан-Франциско. В роботі сервісу Google використає навігаційний додаток Waze, який компанія купила у 2013 році.

За два тижні, за які ФБР намагалася розкрити особи відвідувачів сайту Playpen з дитячим порно, настільки покращилась якість контенту цього сайту, що число його відвідувачів виросло більш як у п’ять разів.

На сайті teplo.gov.ua представлена інформація про тарифи на комунальні послуги. Тут зібрані відповіді на питання, пов’язані з ростом тарифів, оформленням субсидій і т.д.

Google відмовилась ліквідовувати вразливість на своїй сторінці авторизації. Через цю вразливість можна заставити користувача перейти на фітинговий сайт.

Президент США Барак Обама попрацює запрошеним редактором видання про технології Wired. Номер, який він редагуватиме, вийде у листопаді і буде присвячений впливу технологій на політику.

У США ввели ліцензії на комерційне використання дронів. Власнику такого дрона потрібно буде пройти навчання. А вага пристрою не повинна перевищувати 25 кг, він не повинен підніматися вище 122 м і літати швидше 182 км/г.

Аналітики вбачають серйозні перспективи у розвитку відеострімінгової платформи Twitch і вважають, що через п’ять років вартість сервісу може досягти $20 млрд.

Хакери вкрали біля 60 млн паролів користувачів сервісу Dropbox. Ця втрата даних стала продовженням старого інциденту, коли компанія повідомила про крадіжку логінів своїх користувачів.

Вчені представили новий метод 4D-друку, за допомогою якого можна створювати об’єкти з матеріалів з пам’яттю форми. Принтер, який друкує такі матеріали, задає не лише форму предмета, але й його поведінку у часі, тобто здатність відновлюватися після деформацій.

Японці вирішили зробити гру з елементами віртуальної реальності про сексуальні домагання. Причому деякі елементи цієї гри є доволі контраверсійними і вони можуть бути досить неоднозначно оцінені західною публікою. Тому ця гра не буде представлена на європейському та американському ринках.

З’явились чутки, що Google відмовиться від бренду Nexus, а нові смартфони компанії вийдуть під новими брендами.

Пошук по додаткам на Android стане персоналізованим – для кожного користувача будуть відображатися індивідуальні результати.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь