Топ ІТ-новин дня (2 вересня)

Qualcomm представила окуляри віртуальної реальності Qualcomm Snapdragon VR820 для розробників – анонс було зроблено на берлінській виставці IFA 2016

Samsung відкликає всі планшети своєї флагманської моделі Galaxy Note 7 після того, як стало відомо про більш як 35 випадків самозапалення акумуляторів.

Google відмовилась від проекту революційного модульного смартфону Project Ara. Хоча раніше повідомлялось, що перші смартфони цього типу вийдуть уже цієї осені.

“ВКонтакте” запускає сервіс розсилки особистих повідомлень учасникам спільнот – цей інструмент буде доступний вибраним партнерам.

Lenovo представила гібрид планшета та ноутбука, в якому для вводу інформації замість клавіатури використовується сенсорна панель.

Uber тестує месенджер для спілкування клієнтів з водіями – з його допомогою клієнти зможуть пояснити водіям, куди краще під’їхати.

На стартовій площадці компанії Space X вибухнула ракета Falcon 9.

Водночас статок Елона Маска, керівника Tesla і Space X за добу знизився на $779 млн. Це відбулося напередодні оформлення угоди про покупку SolarCity.

В Instagram з’явилась функція масштабування зображень. Наразі вона доступна користувачам iOS-пристроїв.

В Ірані запрацював власний “національний” інтернет, який забезпечує доступ до локальних ресурсів.

Toshiba на виставці IFA 2016 анонсувала пристрій, призначений для резервного копіювання та зарядки пристроїв на Android.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь