Топ ІТ-новин дня (12 вересня)

Apple звільнила відділ, який займався розробкою безпілотного автомобіля. Аналітики вважають, що причина звільнення – той факт, що відділ не зміг добитись прогресу в цьому напрямку.

Samsung Galaxy Note 7 продовжує вибухати в руках у користувачів. Декілька днів тому смартфон вибухнув і попік шестирічну дитину, після аналогічного вибуху у США загорівся автомобіль. Причина вибухів, які продовжують траплятися – той факт, що люди не чули про історії з смартфонами, що вибухають.

Капіталізація Samsung впала на $22 млрд після частих випадків вибухів її флагманського смартфона Galaxy Note 7 та відкликання цієї моделі по всьому світу. Акції компанії подешевшали на 3.9%.

Соцмережа “ВКонтакте” повернула у додаток для iOS розділ с музикою. Таким чином, музику можуть слухати користувачі з Росії, України, Грузії та країн СНД.

В Instagram з’явилась автоматична фільтрація коментарів по ключовим словам. Донедавна така можливість працювала лише в акаунтах компаній.

Hewlett Packard купила у Samsung бізнес по виробництву принтерів. Вартість угоди – $1 млрд. В результаті угоди буле створена окрема компанія, яка займеться виробництвом друкуючих пристроїв.

Смартфон навчився на слух сприймати і розпізнавати дані про об’єкт, який друкує 3D-принтер. Це відбувається за рахунок зчитування і розпізнавання електромагнітних та звукових хвиль. Смартфон на відстані в 20 см може скласти повне уявлення про цей об’єкт та отримати його копію на іншому принтері.

Подразделение DeepMind компании Google представило новый искусственный интеллект WaveNet для синтеза человеческой речи. Приложение может генерировать не только речь, но и музыку.

Microsoft може відмовитись від бренду Lumia та згорнути виробництво всіх смартфонів під цією торговою маркою до кінця 2016 року.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь