Топ ІТ 15-09

Кількість платних підписників Spotify виросла на 10 млн за півроку – до 40 млн людей.

Адміністрація ресурсу PornHub висунула вимогу до Барака Обами помилувати Едварда Сноудена и витягти його з Росії, щоб він міг повернутися у США. До них долучилися Возняк, Сорос і Редкліфф.

Facebook дозволив вести “живі” трансляції з комп’ютерів та ноутбуків. Раніше ця функція була доступна лише з мобільних пристроїв.

Відеохостинг YouTube запустив соціальну мережу для блогерів – сервіс YouTube Community. В ньому автори контенту зможуть публікувати текстові повідомлення, зображення та інші матеріали для своїх підписників.

Користувачі можуть спілкуватися у WhatsApp через Siri, відправляючи повідомлення у месенджер за допомогою голосового помічника.

Google запропонувала $200 тис за злам смартфонів Nexus 5X и 6P. Хакер повинен отримати доступ до пристрою, знаючи лише номер телефону та електронну адресу прив’язаного до нього акаунта.

Директор ФБР та Едвард Сноуден порадили користувачам Facebook заклеювати веб-камери своїх комп’ютерів, щоб убезпечити таким чином себе від хакерських атак.

“Яндекс.Браузер” навчився розпізнавати фішингові сайти в автоматичному режимі і повідомляти користувачам про ввід даних банківської карти на підозрілих сайтах.

В коді Facebook Messenger була виявлена функція публічних чатів Rooms. Адміністрація Facebook відмовилась коментувати цей факт.

Створено ефективну мову програмування для великих даних – мову Milk її розробили дослідники з Лабораторії інформатики та штучного інтелекту при МТІ.

Вчені з Великобританії розробили екран для смартфона, який не битиметься навіть при падінні. Більше того – зробити такий екран вартує у п’ять разів менше, аніж звичайний.

PornHub запропонував Роскомнадзору преміальний доступ за відмову від блокування. Повідомлення про це було опубліковане у Twitter-акаунті сервісу для дорослих.

Американські дослідники з університету Техасу створили програму для нейромережі, яка може розпізнавати пікселізовані та розмиті обличчя. Алгоритм успішно працює з трьома методами маскування облич – пікселізацією, розмиттям від YouTube та шифруванням методом P3.

В Нью-Йорку відключили кіоски для публічного доступу в інтернет після того, як стало відомо, що люди використовують їх для перегляду порно.

Uber, Dropbox, Airbnb, Palantir, Twitter увійшли до альянсу Vendor Security Alliance (VSA), який допоможе інтернет-компаніям створити єдині стандарти кібербезпеки.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь