Топ ІТ-новин дня (19 вересня): російська “Катюша”, Pokemon Go Plus та півтора мільярди на Omega2

В Рунеті з’явилася своя “Катюша”, користувачі переказують порно, вийшов браслет для покемонів, а акціонери Twitter незадоволені показниками компанії. Ці та інші ІТ-новини дня у щоденному огляді

В Рунеті почала працювати система моніторингу ЗМІ та соціальних мереж “Катюша”. Раніше влада Росії користувалась системою “Медіалогія”.

21 вересня Google представить новий месенджер Allo – мобільний інструмент, про який Google говорила ще навесні на конференції розробників.

Акціонер Twitter судиться з компанією за занадто низькі її показники росту. В листопаді 2014 року керівництво компанії пообіцяло, що аудиторія досягне 500 млн, проте наразі вона лише трохи перевищує 300 млн користувачів.

В Амстердамі уже наступного року готується поява безпілотних катерів.

В Рунеті під тегом #роспорнобзор користувачі інтернету переказують вголос вміст порнороликів. Ця акція протесту викликана блокуванням в Росії одного з найбільших порносайтів PornHub та YouPorn.

Російський стартап Luka готує до запуску сервіс Replika, мета якого – створити засобами нейронних мереж цифрову копію особистості людини або його віртуального співбесідника.

Google випустила додаток для планування мандрівок Google Trips. Сервіс дозволяє складати туристичні маршрути, використовуючи карти Google Maps та дані від інших користувачів. При цьому можна вибрати, які місця та події користувач хоче відвідати.

Українець з ніком Gold, отримав пожиттєву преміум-підписку на PornHub, погодившись віддати свій акаунт PornHub у соцмережі “ВКонтакте”. Ця адреса була використана для створення офіційного представництва PornHub у російській соцмережі.

В продажі з’явився браслет Pokemon Go Plus, який дозволяє ловити покемонів та грати в гру, не достаючи смартфон з сумки. Ціна пристрою – $35.

Компанія SwiftKey випустила нову версію розумної клавіатури для Android – ця версія додатку використовує нейронні мережі для корекції тексту.

Маленький комп’ютер Omega2, створений для інтернету речей, зібрав на краудфандинговій платформі більше як $1.4 млн.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь