Топ ІТ дня (22 вересня): нові смартфони від Google та Samsung

Суперечки між розробниками і трансляторами ігор, нові смартфони, втрата популярності Pokemon Go – це ІТ-світ обговорював 22 вересня

Компанія Oracle заплатить $100 млн за невдалу розробку сайту Cover Oregon ще у 2014 році. Цей штраф стане результатом дворічної судової тяганини між компаніями.

Google показала, як виглядатиме смартфон, анонс якого заплановано за 4 жовтня. Його рекламний білборд з’явився в Сіетлі.

3a4d6789820433

Марк Цукерберг та його дружина пожертвують $3 млрд на розробку нових ліків та дослідження в сфері охорони здоров’я.

Ігрова студія Digital Homicide подала до суду на користувачів платформи Steam через те, що ті писали погані відгуки про її продукцію. У відповідь Steam заблокувала всі ігри виробництва Digital Homicide.

Гра Pokemon Go втратила лідерство у рейтингу найбільш дохідних ігор App Store. Гра про покемонів утримувала лідерство протягом 74 днів. Зараз перше місце займає Clash of Clans, друге – Candy Crush Saga.

pokemon-raiting

Facebook автоматично видалив пост юриста компанії Automattic Пола Сімінски, в якому він розмістив посилання на статтю про проблеми автоматичного видалення контенту. Юрист розкритикував роботу алгоритмів, які автоматично видаляють пости у відповідь на скарги правовласників.

Samsung готує новий флагманський смартфон у форматі розкладачки – він отримає відразу два екрани.

raskladushka_580

Вчені з Масачусетського технологічного інституту навчилися визначати емоційний стан людини на відстані за допомогою радіохвиль. Точність визначення емоцій складає біля 87%.

Yahoo підтвердила факт витоку даних біля 500 млн її користувачів, хоча після перших повідомлень про це компанія приховала цей факт. Дані користувачів продаються хакерами.

Facebook тестує оновлені “реакції” – біля них соцмережа показуватиме фотографії. З часом ця функція стане доступною більшій кількості користувачів по всьому світу.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь