Топ ІТ-новин дня (4 жовтня). Анонси від Google та нові сервіси Facebook

4 жовтня компанія Google провела презентацію, на якій показала ряд цікавих новинок. Facebook показала новий полегшений месендджер, а розумний холодильник вирішив переглянути порно. Про це та інше – у огляді ІТ-новин дня

Google представила нові смартфони Pixel и Pixel XL з 12-мегапіксельною камерою, підтримкою голосового помічника, платформи для віртуальної реальності та швидку зарядку. Окрім того, Google заявила, що припиняє випускати мобільні пристрої під брендом Nexus.

Сервіс 4chan заявив про нехватку коштів для підтримання його роботи. Бізнесмен Мартін Шкрелі, відомий як найбільш ненависний бізнесмен з США, готовий купити 4chan. Шкрелі купив колись права на виробництво препарату від СНІДу і підняв його ціну більш як в 50 разів – до $750 за пігулку.

Користувачі Facebook зможуть продавати товари безпосередньо у соцмережі. Компанія у США запускає новий сервіс – онлайн-вітрину Marketplace. Пропозиції у розділі будуть формуватися на основі даних про місцерозташування користувача, а також його минулих вподобань.

Сайт WikiLeaks оголосив про набір співробітників, які будуть просувати нові публікації ресурсу. Цих співробітників сервіс назвав “армією”.

Google інтегрує Карти та Календар для Android. Це означає, що події з Календаря будуть відображатися на Картах.

MasterCard запустила систему оплати покупок за допомогою селфі або відбитка пальців. Система стартувала у ряді європейських країн. Щоб працювати з нею, потрібно встановити на смартфон спеціальний додаток і зробити контрольне селфі.

Розумний холодильник самостійно відвідав сайт Pornhub. Фото холодильника, на дисплеї якого відображено цей сайт, розмістив Джон Макафі, розробник відомого антивіруса McAfee. Таким чином Джон хотів привернути увагу до проблеми безпеки інтернету речей.

google-pixel

Facebook адаптувала месенджер Messenger для бюджетних смартфонів – компанія представила спеціальну версію Messenger Lite.

Microsoft припиняє виробництво фітнес-трекерів Band. Компанія перестала продавати їх у своєму інтернет-магазині.

Користувачам месенджера Telegram стали доступні ігри – наразі лише 30, хоча їх буде більше сотні. Щоб отримати до них доступ, потрібно встановити нову версію програми.

У Росії планують штрафувати користувачів інтернету за нелегальне завантаження фільмів. Про введення таких штрафів обговорюється в уряді країни.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь