Топ ІТ-новин дня (10 жовтня)

Британським міністрам заборонили надягати годинник Apple Watch під час засідань уряду через небезпеку того, що їх можуть зламати російські хакери.

Одеська кіностудія розмістила на YouTube свої фільми у безкоштовному доступі. Всього більше 400 фільмів доступні на каналі кіностудії https://www.youtube.com/playlist?list=PL3RYZO9qYh_yVg5FpFp4Y8lfChA96Go1s.

Компанія Oculus VR, що належить Facebook, розробляє новий шолом віртуальної реальності. Прототип пристрою отримав назву Santa Cruz, він може працювати без комп’ютера чи смартфона.

Смартфони Samsung Note 7 продовжують вибухати. Ще три смартфони, але цього разу – з “безпечної” партії, випущеної на заміну тій, що була відкликана, вибухнули у США.

Компанія Samsung припинила виробництво смартфонів Galaxy Note 7 після повторних вибухів.

Акції Twitter продовжують падати в ціні – вони здешевшали практично на третину. А з виходу на біржу акції подешевшали на 58%.

У грудні вийде нова версія браузера Google Chrome, яка буде коректніше працювати з оперативною пам’яттю і не буде так сильно використовувати системні ресурси комп’ютера.

Xiaomi випустила новий смартфон Mi Max Prime, який отримав 4 Гб оперативної пам’яті та 128 Гб постійної. Це найкращі технічні характеристики серед всіх смартфонів Xiaomi.

26 жовтня Microsoft проведе міроприємство для преси, на якому покаже декілька новинок, серед яких – комп’ютер “все в одному”, найймовірніше під брендом Surface

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь