Топ ІТ новин дня (12 жовтня)

Samsung припинила продажі свого смартфона Galaxy Note 7 та відкликає всі пристрої, які є у користувачів.

Samsung розіслала покупцям смартфону Galaxy Note 7 у США вогнебезпечні коробки для повернення телефонів. Власник смартфону від Samsung повинен виключити телефон, покласти його в антистатичний пакет, потім пакет – у звичайну коробку, і потім все це у теплоізольовану коробку. В комплект також увійшли спеціальні рукавички.

Samsung на третину знизила прогноз по прибутку на третій квартал – це пов’язане з припиненням продажів Samsung Galaxy Note 7 та організації кампанії по поверненню цих пристроїв.

Facebook запустила соціальну мережу для компаній Workplace – вартість її використання складе від $1 до $3 в місяць за одного користувача (в залежності від розміру компанії).

Google попередила російських журналістів про активізацію спроб зламу їх електронної пошти. Повідомлення від Google отримали принаймні 16 журналістів та активістів з Росії.

Компанія Tencent приймає попередні замовлення на дрони Ying, які зможуть транслювати відео в WeChat в режимі реального часу. Вартість квадрокоптера – $299. Наразі купити такий дрон можуть лише жителі Китаю.

Amazon запустила власний музичний сервіс Amazon Music Unlimited. Щомісячно сервіс обійдеться власникам колонки Amazon Echo в $3.99. Інші користувачі заплатять за сервіс $9.99.

Еврокомісія планує ввести обов’язкову сертифікацію для пристроїв інтернету речей – щоб таким чином забезпечити їх безпеку і унеможливити створення ботнетів за допомогою пристроїв, підключених до інтернету.

Новий вірус, написаний на JavaScript, виключає комп’ютер, якщо користувач намагається перервати його виконання вручну. Після повторного включення комп’ютера вірус знову відновлює свою роботу.

Смартфони Samsung Galaxy Note 7 – не єдині, які вибухають. Стало відомо, що iPhone 7 вибухнув в руках у китайця, розпавшись на дві частини.

Компанія Baidu запустила медичний чат-бот Melody – бот з штучним інтелектом допоможе у діагностиці захворювань.

У Skype додали функцію синхронного перекладу голосових повідомлень на російську мову.

Facebook випустила окремий додаток для міроприємств – додаток Events. Наразі додаток доступний лише користувачам iOS-пристроїв.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь