Yahoo благає користувачів не полишати її пошту

Yahoo намагається втримати користувачів всіма методами, часто не дуже коректними

Стало відомо, що компанія Yahoo заборонила переадресацію для користувачів її поштового сервісу. Це означає, що користувачі Yahoo-пошти не можуть налаштувати свої поштові скриньки таким чином, щоб отримувати надіслані туди листи на інших сайтах.

Насправді функція перестала працювати ще на початку жовтня. Проте у пресі та блогах ця новина сплила лише зараз. Цікаво, що минулого тижня ІТ-світ обговорював іншу скандальну новину, пов’язану з Yahoo – компанія сканувала електронні листи своїх користувачів, а також співробітничала із американським урядом в цьому напрямку. Відповідно, чутки про співробітництво зі спецслужбами, чому передував витік персональних даних користувачів Yahoo-пошти призвели до того, що користувачі почали масово залишати сервіс. Цікаво, що деякі медіа написали про те,

що декілька користувачів Yahoo зіткнулись з неможливістю видалити свої поштові акаунти, і це обмеження з’явилось відразу після витоку інформації про сканування спецслужбами Yahoo-пошти.

Функція переадресації є стандартною для більшості поштових сервісів. Користувачі, які мають декілька адрес, часто вибирають один сервіс і на нього налаштовують пересилку інших адрес.

Пошта на Yahoo була однією з перших в інтернеті і більшість тих, хто потрапив в Мережу на межі тисячоліть (плюс-мінус пару років) мали поштову скриньку на Yahoo. Ще до недавнього часу цією поштою доволі активно користувалися, принаймні, американці. Проте з кожним місяцем кількість користувачів пошти на Yahoo зменшувалась. Дійсно, кому потрібна Yahoo, якщо є Gmail?

Ось статистика щодо того, як знижувалась популярність Yahoo-пошти

yahoo-mail1

yahoo-mail2

Можна припустити, що Yahoo в такий спосіб (прямо скажемо, не найкращий) вирішила утримати аудиторію від того, щоб вона втікала на інші сайти.

Не можна виключати того факту, що рішення про відмову від переадресації є грубою спробою втримати аудиторію перед завершальним етапом угоди з Verizon, таким собі способом набити собі ціну.

В компанії пояснюють зміни певними доробками сервісу. Проте стандартні функції покращення навряд чи вимагають, тому в це недолуге пояснення мало хто вірить.

Відсутність переадресації означає, що ті, хтось вів переписку за допомогою Yahoo-пошти за допомогою інших поштових сервісів, перестануть отримувати листи, якщо не будуть напряму заходити на сайт Yahoo-пошти і передивлятися свою скриньку.

А може дійсно, у роботі сервісу переадресації були виявлені помилки, над усуненнями яких компанія працює.

Очевидно, що такі дії Yahoo не сприятимуть популярності її поштового сервіса, який природнім чином втрачає аудиторію. А багато з тих користувачів, які колись мали пошту на Yahoo, згадають пароль і знищать свої старі є-мейли.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь