Топ ІТ новин дня (19-10)

У месенджері Facebook з’явилась функція підказок тем для розмови. На даний момент функція тестується і доступна обмеженому колу користувачів.

60% американців у віці від 18 до 24 років користуються інструментами блокування реклами. Половина з них використовує програми для блокування на комп’ютерах, 13% – на смартфонах.

Pict

У Чехії затримали російського хакера, причетного до зламу LinkedIn. Він знаходився у міжнародному розшуку з подачі США.

Google запустила сервіс для відстеження авіабілетів та інформування про їх майбутнє дорожчання. Сервіс Google Flights https://www.google.com/flights/?f=0 працює в режимі реального часу.

Salesforce відмовилась від купівлі Twitter. Інтерес до цієї угоди проявляє все менше компаній.

Угода між Verizon і Yahoo під загрозою зриву через хакерський скандал – інформацію про те, що компанія Yahoo співробітничає із спецслужбами і передає їм дані користувачів.

Тисячі інтернет-магазинів передають дані карт своїх клієнтів на інші сервери. Крадіжка персональної інформації триває уже довгий час, проте магазини навіть не підозрюють про це. Цей злам виявив фахівець з безпеки Віллем де Гроот.

Розробник сервісу FindFace представив платну платформу для бізнеса. Вона призначена для магазинів, казино та компаній, які займаються організацією масових подій.

Google отримала патент на технологію, яка дозволяє визначати, де саме в кожний конкретний момент часу знаходиться людина. Для цього Google планує користуватися не лише координатами GPS, але й рядом інших даних. Серед них – історія пошуку, отримані та надіслані листи, зроблені фото, запити на пошук маршруту, публікації в соцмережах та інша інформація.

Американці подали позов проти Samsung через смартфон Samsung Galazy Note 7, пред’явивши претензії щодо процедури заміни пристроїв.

Кожний другий американець є у базах даних поліції США – таке дослідження провели фахівці Центру по конфіденційності та технологіям з університету Джорджтауна.

Стало відомо, що за допомогою голосового помічника Siri можна вкрасти гроші, зокрема з ряду російських банків. Їх керівництво звернулося до компанії Apple з проханням прибрати цю функцію.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь